MIKROSCHEMOS IR SKAITYTUVAI JŪSŲ AUGINTINIO IDENTIFIKAVIMUI

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. gruodžio 29 d. įsakymu Nr. 3D-959 kiekvienas gyvūno augintinio savininkas atsako už gyvūno augintinio paženklinimą mikroschema. Gyvūno augintinio, atvesto nuo 2016 m. sausio 1 d., savininkas privalo kreiptis į veterinarijos paslaugų teikėją dėl laikomų šunų, kačių ir šeškų ženklinimo mikroschema per 4 mėn. nuo jų atvedimo, bet ne vėliau kaip iki šuns, katės ar šeško perdavimo kitam savininkui ar laikytojui.

Iki 2015 m. gruodžio 31 d. atvesti šunys, katės ir šeškai, kurie nėra paženklinti mikroschema, ženklinami nurodyta mikroschema iki 2017 m. balandžio 1 d., bet ne vėliau kaip iki šuns, katės ar šeško perdavimo kitam savininkui ar laikytojui.

Pristatome aukščiausios kokybės RDA mikroschemas, kurios atitika standartą ISO 11784 ir veikia FDX-B technologijos pagrindu, kurias galima skaityti standartą ISO 11785 atitinkančiu skaitytuvu. Pilnai automatizuotas gamybos procesas ir tiesioginio klijavimo technologija užtikrina mikroschemos patikimumą, bei neribotas atsparumą vandens ir cheminėms absorbcijoms.

girl and dog

Techninės savybės:

  • ISO 11784/11785 atitiktis;
  • veikia FDX-B technologijos pagrindu;
  • neribotas atsparumas vandens ir cheminėms absorbcijoms;

Mikročipo techniniai parametrai 

 Modelis  Φ2.12 X12 mm
 Veikimo dažnis  134,2 kHz
 Atitikimas tarptautiniam standartui  ISO 11784/5
 Atmintis  512 bitų / 256bits EEPROM
 Skaitymo atstumas  priklauso nuo skaitytuvo, aplinkos ir taikymo
 Korpuso medžiaga  Bio stiklas
 Švirkštas  Medžiaga polipropilenas

 

Paženklintas poodine mikroschema jūsų augintinis turės pažangiausią poodinę mikroschemą, kuri atitinka visus aukščiausius reikalavimus. 

chip

 

 

 

Kaip veikia mikroschema?

Mikroschema – tai mažytė integruota schema su antena medicininio stiklo kapsulėje. Poodinė mikroschema yra pasyvi, t.y. jos viduje nėra elemento energijai gaminti. Ji veikia dėl specialaus siųstuvo-imtuvo sukeliamo elektromagnetinio lauko, kuris aktyvuoja poodinę mikroschemą pateikti jos unikalų 15 skaitmenų identifikacijos numerį.

 

svirkstas 

 Siūlome įsigyti tarptautinį standartą ISO 11785 atitinkančius skaitytuvus.

skaitytuvas augintinio identifikavimui

Į viršų